Community Forums > Voobly General > General Discussion / Off Topic > LoKand40 Klanı-Büyük Türk Klanı İdeali :)

LoKand40 Klanı-Büyük Türk Klanı İdeali :)

KurSad69

Editado 30 de septiembre de 2013 - 20:40 por KurSad69
Merhaba
Arkadaşlar uzun bir süredir, aktif oyunculardan oluşan her akşam en az 25-30 kişinin online olduğu canlı bir klanımız var.Şuan 150 kişi civarındayız.Tüm Türkleri klanımıza davet ediyorum.Grubumuzu büyütmek ve Türklerden oluşan birbirini geliştiren daha geniş ve büyük çaplı bir klan olmayı amaçlıyoruz.Zaten sahip olduğu üye sayısıyla VOOBLY DE BULUNAN EN BÜYÜK KLAN- TÜRK KLANIYIZ.Bunun yanında premium üyeliğimizin sağladığı faydalardan daha iyi yararlanabilmemiz için bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlardan yardım bekliyoruz.
Herkese iyi eğlenceler

Başvuru için
http://LoKand40.voobly.com/
Enlace | Responder | Citar
 FoxValentine_

Escrito 11 de julio de 2013 - 20:17
Evet gayet güzel bir klan olmuş. Sanırım klanı büyütmek istiyorsun ve benim bildiğim kadarıyla bir klanın büyümesi yaptığı etkinliklerden ve en önemlisi yaptığı turnuvalardan geçer. Kaliteli bir turnuva yaparsan klanın adını duyurursun ve iddalı bir klan olduğunuda ispatlamış olursun. Gerçekten çok güzel bir klan olmuş, başarılar dilerim.
 KurSad69

Escrito 13 de julio de 2013 - 22:59
Yakında bir turnuva düzenlemeyi düşünüyoruz zaten ama bu ziyadesiyle ödülden çok klan içi rankların belirlendiği bir turnuva olacak.Bu arada yorumlar ve öneriler için teşekkürler.
 [Eycofcu]TheSkeel

Escrito 30 de octubre de 2017 - 20:47
aktifmi daha :)

[1]
Mostrando 1 - 4 de 4 mensajes
Saltar a Foro:
1 Usuario(s) están leyendo este tema (en los últimos 30 minutos)
0 miembros, 1 invitados

Dân số hiện tại:
CBA PathBlood 1.8.0 (67 Người chơi)
1.6 reward campaing (59 Người chơi)
AoKTS updates (54 Người chơi)
Word Association (37 Người chơi)
Photos of Voobly Players (18 Người chơi)
CBA HERO v18 (15 Người chơi)
Chủ đề tích cực nhất tuần qua: